• sala zabaw Bolesławiec

  Sala Zabaw Oli - rodzinne
  miejsce
  do spotkań zabaw

 • urodziny dla dzieci Bolesławiec

  Sala Zabaw Oli powstawała w 2005r. Od tamtej pory głównym filarem naszej działalności jest organizacja imprez dla dzieci.

 • atrakcje dla dzieci Bolesławiec

  Pragniesz, aby niezapomniane urodziny dla Twoich dzieci były bezpieczne i pełne radochy?

 • organizacja imprez dla dzieci Bolesławiec

  Zadbaliśmy, aby także dorośli mieli zapewniony komfort i rozrywkę w czasie, gdy ich podopieczni będą korzystać z atrakcji dla dzieci.

Przedszkole - Bolesławiec

Fantastyczne i bezpieczne imprezy dla dzieci, których nie zapewni żadne przedszkole, niezapomniane urodziny, w tym tematyczne imprezy dla dzieci, pyszny poczęstunek, ciekawe animacje, malowanie buziek, pokazy ogromnych baniek mydlanych, relaksująca strefa rodzica z fotelem do masażu, to tylko niektóre atuty Sali Zabaw Oli w mieście Bolesławiec.

Oprócz stworzenia wyjątkowego placu zabaw dla dzieci w mieście Bolesławiec, postaraliśmy się o stworzenie fantastycznego zespołu animatorów zabaw dla dzieci. Są to osoby z jednej strony kreatywne, spontaniczne i pełne energii, a z drugiej odpowiedzialne i rozsądne. Animatorzy mają głowę pełną pomysłów, potrafią porwać dzieci do zabawy i czas spędzony z nimi nigdy nie jest nudny. Uśmiech towarzyszy im każdego dnia i potrafią łatwo nawiązywać kontakt z najmłodszymi, nawet nieśmiałymi dziećmi, a także z ich rodzicami i opiekunami. W zespole mamy też osoby specjalizujące się w facepaitingu czyli w artystycznym malowaniu buziek.

Imprezy dla dzieci

Każda zabawa dla dzieci jest wyjątkowa. Jest mnóstwo ruchu, tańca, śpiewania. Coś dla siebie znajdzie każde dziecko, zarówno to, które uwielbia sport i taniec, jak i mali miłośnicy prac artystycznych. Animatorzy dostosowują propozycje zabaw do indywidualnych potrzeb dzieci, dlatego nikt nie nudzi się ani przez chwilę. Imprezy dla dzieci w naszej sali zabaw to najlepsza propozycja dla chłopców i dziewczynek w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Przyjdź ze swoim dzieckiem do Sali Zabaw Oli, zasmakuj fantastycznej zabawy i przekonaj się, że wizyta będzie wyjątkowa. W dodatku sala, podobnie jak przedszkole, pełni rolę edukacyjną. Dzieci rozwijają zdolności manualne, ćwiczą równowagę i sprawność fizyczną, zawierają nowe znajomości, doskonaląc kompetencje społeczne etc. Dlatego można śmiało powiedzieć, że wspaniała zabawa na naszym interesującym placu zabaw i w towarzystwie wspaniałych animatorów zabaw, wpływa bardzo korzystnie na rozwój dziecka.

Podaruj swojemu dziecku kilka godzin niezapomnianej zabawy w gronie rówieśników, a sobie odrobinę wytchnienia. Zadbamy o każdy szczegół, a dzień spędzony u nas stanie się wyjątkowy.

Serdecznie zapraszamy 7 dni w tygodniu w godzinach 10-19 !

 Sala Zabaw Oli
Mickiewicza 6a
59-700 Bolesławiec
Polska

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 19:00
Sobota - Niedziela
10:00 - 19:00