• sala zabaw Bolesławiec

  Sala Zabaw Oli - rodzinne
  miejsce
  do spotkań zabaw

 • urodziny dla dzieci Bolesławiec

  Sala Zabaw Oli powstawała w 2005r. Od tamtej pory głównym filarem naszej działalności jest organizacja imprez dla dzieci.

 • atrakcje dla dzieci Bolesławiec

  Pragniesz, aby niezapomniane urodziny dla Twoich dzieci były bezpieczne i pełne radochy?

 • organizacja imprez dla dzieci Bolesławiec

  Zadbaliśmy, aby także dorośli mieli zapewniony komfort i rozrywkę w czasie, gdy ich podopieczni będą korzystać z atrakcji dla dzieci.

Rodzinne miejsce do spotkań w Bolesławcu

Sala zabaw Oli jest otwarta dla dzieci i dorosłych każdego dnia. Codziennie 7 dni w tygodniu. Można tu przyjemnie, ciekawie i rodzinnie spędzić czas. Dzieci mogą szaleć wraz z rodzicami lub samodzielnie pod opieką naszych wykwalifikowanych i odpowiedzialnych animatorów zabaw dla dzieci. W czasie beztroskiej zabawy dzieci ich rodzice lub opiekunowie mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich strefy relaksu. Strefa ta jest świetnym miejscem spotkań dla dorosłych, ale też miejscem, które pozwala popracować lub zwyczajnie odpocząć. Tworząc salę zabaw w mieście Bolesławiec dołożyliśmy wszelkich starań, aby powstało miejsce interesujące, bezpieczne i spełniające wszelkie oczekiwania zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dlatego Bolesławiec wzbogacił się o miejsce zabaw idealne, by rodzinnie spędzić czas, zorganizować urodziny dla dzieci lub inne wyjątkowe przyjęcie.

Dorośli, którzy już odkryli zalety naszej sali zabaw, chętnie do niej wracają ze swoimi pociechami. Dlaczego? Bo warunki jakie zapewnia plac zabaw pozwala dziecku na zabawę bez ograniczeń. Dziecko jest w pełni bezpieczne i szczęśliwe. Z kolei rodzice nie muszą sobie zaprzątać głowy tym, co zwykle zdarza się przy organizacji zabawy w domu – wielkiego bałaganu, a nawet zniszczeń! A dzieci mogą się naprawdę dobrze wyszaleć! Tworząc salę zabaw zaproponowaliśmy tak wiele atrakcji, że jedna wizyta nie wyczerpuje jej całego potencjału. Oznacza to, że nawet kilkukrotnie przyprowadzając dziecko do nas lub organizując okolicznościową zabawę dla dzieci, za każdym razem dziecko będzie miało coś nowego do odkrycia. Ponadto nasze animatorki zabaw dla dzieci są niezwykle kreatywne, dlatego za każdym razem zapewniają niezapomniane wrażenia i mnóstwo nowych atrakcji. Zabawy nie powielają się i mocno angażują dzieci.

Sala zabaw Oli to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania. Dlatego jeśli mają Państwo własne pomysły lub propozycje to dołożymy wszelkich starań aby je zrealizować. Dlatego zapraszamy do wizyty w naszej sali zabaw.  Sala Zabaw Oli
Mickiewicza 6a
59-700 Bolesławiec
Polska

Poniedziałek - Piątek
10:00 - 19:00
Sobota - Niedziela
10:00 - 19:00